Fotografia produktowa

zdjęcia: Fotografy

Profesjonalna fotografia produktowa nie musi być nudne. Tak przynajmniej uważamy.

W każdym przypadku staramy się uchwycić cechy charakterystyczne fotografowanego przedmiotu, pokazać jego możliwości i zastosowanie i docenić trud włożony w powstanie pięknych rzeczy.

Na potrzeby zleceń z zakresu fotografii produktowej wykonujemy własne aranżacje planów lub tworzymy scenografie zgodne z wymaganiami zawartymi w koncepcji kampanii klienta. 

A professional product photograph doesn’t really have to be boring. At least that’s what we think.

We always aim to capture characteristics of the photographed object, show it’s potential and purpose and value efforts put in creation of beautiful things.

We often built our own sets for photo shoots or create scenography according to client’s requrements or concept of your campaign.

Kluczem w profesjonalnej fotografii produktowej jest z pewnością świadomość tego, co ma być widoczne na zdjęciu. Z doświadczenia wiemy, że prawie nigdy nie jest to wyłącznie przedmiot ustawiony przed obiektywem. Bardzo często zadaniem tworzonych przez nas fotografii jest odtworzenie klimatu, jaki można zbudować dzięki użyciu fotografowanych przez nas rzeczy, podkreślenie prestiżu marki, z którą współpracujemy czy po prostu wzbudzenie zainteresowania nową linią produktów.

Fotografia produktowa w Poznaniu uwzględnia nie tylko wykonanie serii dobrych ujęć, ale często także przygotowanie odpowiedniej scenografii, umożliwiającej przedstawienie produktu w atrakcyjny sposób lub przyciągnięcie uwagi do określonych jego cech.

Fotografia produktowa w Poznaniu – obraz który budzi apetyt

Atrakcyjna fotografia produktu może zdziałać cuda. Jej zadaniem jest przede wszystkim skłonienie potencjalnych Klientów do zakupu i wzbudzenie ich zainteresowania ofertą danej firmy. Właśnie dlatego w kreatywnej agencji FOTOGRAFy stawiamy na wysoką jakość zdjęć oraz ich nieprzeciętność. Fotografia produktowa w Poznaniu nieustannie się rozwija, a zapotrzebowanie na nią rośnie. Jest to prosta droga do osiągnięcia celu sprzedażowego i pozyskania zainteresowania konsumentów. Jednak nie każde zdjęcie jest w stanie spełnić swoją rolę. Przedstawienie przedmiotu w interesującej aranżacji, zwrócenie uwagi na jego kluczowe właściwości, ukazanie poprzez obraz możliwości produktu to najważniejsze zadania, jakie zazwyczaj stawiamy sobie podczas pracy w zakresie kreatywnej fotografii produktowej w Poznaniu. Tutaj liczy się każdy szczegół. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz umiejętnościami, niezbędnymi do wykonania niebanalnych, często bardzo wymagających ujęć. Jednak co najważniejsze, zawsze mamy głowy pełne pomysłów, które wspierane zmysłem estetycznym, stanowią gwarancję wyjątkowego rezultatu.

Profesjonalna fotografia produktowa na miarę potrzeb Klientów

Wielu Klientów posiada określone wymagania, związane z tym, jak ma wyglądać zdjęcie produktu. Dotyczą one charakteru aranżacji, zgodności z przekazem kampanii reklamowej, sposobu ukazania przedmiotu oraz detali, które warto według nich wyeksponować. Fotografia produktowa w Poznaniu, oferowana przez naszą agencję dokłada wszelkich starań, by realizować oczekiwania Klientów i wcielać w życie ich pomysły. W przypadku, gdy koncepcja nie jest ściśle określona, chętnie tworzymy odpowiednie scenografie i aranżacje, które wydobędą z przedmiotu jego piękno i niepowtarzalność. Fotografia produktowa w Poznaniu to najwyższy poziom świadczonych usług oraz perfekcja w dążeniu do doskonałego ujęcia. Za każdym razem dbamy o to, by współpraca z kreatywną agencją fotograficzną FOTOGRAFy prowadziła do stworzenia zdjęć, które wyróżnią się na tle innych fotografii i przyciągną uwagę odbiorcy.